Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik robót

Miejsce pracy: Polska
Data publikacji oferty: 2011-12-11 08:28:28

O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie brukarstwa. Specjalnością naszej firmy jest utwardzanie wszelkiego rodzaju nawierzchni z kostki brukowej, kostki granitowej, łupka granitowego oraz wszelkiego rodzaju naturalnego kamienia

Opis stanowiska

Planowanie, kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac.
Zarządzanie zespołem pracowników, przestrzeganie harmonogramu robót. Rozliczanie kosztów budów, sporządzanie zestawień zużycia materiałów.

Wymagania

Wykształcenie wyższe - inźynier budownictwa. Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje

Umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: drogbud.rekrutacja@op.pl

Utworzono: 2011-12-11 08:28:28
ID Oferty: 49

Słowa kluczowe dla oferty

 praca włocławek
 kierownik robót
 kierownik włocławek
 budownictwo praca

Firma publikująca ofertę

Zakład Robót Drogowo Budowlanych Michał Podralski
Krojczyn 64a
87-610 Dobrzyń nad Wisłą
woj. kujawsko-pomorskie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira