Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: Polska/łódzki/Łódź
Data publikacji oferty: 2008-08-15 14:50:40

O firmie

Zajmujemy sie wdrażaniem systemów zarządzania już od 8 lat. Okres ten pozwolił nam na zgromadzenie niezbędnych doświadczeń oraz wiedzy, dzięki którym zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą, która koncentruje się na ludziach. Wszyscy nasi konsultanci posiadają uprawnienia auditora wiodącego oraz wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów.

Opis stanowiska

Poszukujemy informatyka biegłego w pozycjonowaniu oraz projektowaniu stron www. Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania

Preferowani studenci

Firma oferuje

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

jn@djb-doradztwo.pl

Utworzono: 2008-08-15 14:50:40
ID Oferty: 11

Słowa kluczowe dla oferty

Firma publikująca ofertę

DJB Doradztwo
Gdańska 126/128
90-520 Łódź
woj. łódzkie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira