Poszukuje kandydatów na stanowisko:

monter klimatyzacji

Miejsce pracy: Kraków + okolice
Data publikacji oferty: 2008-12-29 16:10:21

O firmie

MARAX to hurtownia, sklep i serwis sprzętu ogrodniczego. Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych urządzeń dla firm komunalnych, ogrodniczych i rolnych. Prowadzimy również sprzedaż dla klientów indywidualnych. Posiadamy największy w Krakowie sklep z częściami zamiennymi oraz autoryzowany serwis firm m.in. ALKO, STIGA, JAKMET, VICTUS-EMAK, OLEO MAC, ETESIA, MTD, NAC, AGROMA, KABIT, ASGATEC, SHINDAIWA.
W naszej ofercie również nasiona traw: Najlepsze trawy z Iławy – również jako trawa w rolce w dowozem w każde miejsce Polski. Dla firm budowlanych trawa już od 9 zł/ kg, dla klientów detalicznych przy zakupie trawy bezpłatne wypożyczenie siewnika i walca ogrodowego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego: pilarek , kos, karczownic (Etesia), glebogryzarek (benzyna, diesel), areatorów. Nasza firma to również urządzenia z zakresu klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, gdzie nasi specjaliści dobiorą odpowiednie urządzenie, wykonają projekt i zamontują. A wszystko to dla komfortu pracy lub wypoczynku.Zapraszamy!

Opis stanowiska

Montaż urządzeń klimatyzacyjnych.

Wymagania

Praktyka, uprawnienia do montażu, samodzielna praca (z pomocnikiem).

Firma oferuje

Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

MARAX Hurtownia Grzewcza i Ogrodnicza
31-752 Kraków, ul.Makuszyńskiego 24

Utworzono: 2008-12-29 16:10:21
ID Oferty: 16

Słowa kluczowe dla oferty

 serwisant klimatyzatorów
 chłodnik
 elektryk

Firma publikująca ofertę

MARAX Centrum Sprzętu Ogrodniczego
Makuszyńskiego 24
31-752 Kraków
woj. małopolskie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira