Poszukuje kandydatów na stanowisko:

koordynator-handlowiec

Miejsce pracy: dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie
Data publikacji oferty: 2009-02-12 22:24:12

O firmie

Wykonujemy wysokospecjalistyczne usługi rekrutacyjne. Zapewniamy najwyższy standard wykonania usługi, szybkie tempo realizacji, konkurencyjne ceny i warunki współpracy, system gwarancji dla firmy Klienta. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi na terenie całego kraju. Na życzenie chętnie przekażemy pełne materiały informacyjne wraz z listą referencyjną. Personnel Multiservice oferuje także zespół specjalistycznych usług OUTPLACEMENT. Nasi doświadczeni specjaliści przeprowadzą Państwa firmę przez skomplikowany i stresujący proces restrukturyzacji i redukcji zatrudnienia w sposób zapewniający bezkonfliktowy jego przebieg, wydatnie zwiększający szanse zatrudnienia dla zwalnianych pracowników, wzmacniający pozytywny wizerunek zewnętrzny firmy i atmosferę pracy.

Opis stanowiska

Dla fabryki okien pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko koordynator - handlowiec sieci sprzedaży na regiony:
1. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie
2. kujawsko-pomorskie, pomorskie

Zadania: opieka nad klientami firmy, rozwój sieci sprzedaży

Wymagania

Wymagania: wyższe lub średnie wykształcenie, znajomość branży okiennej, doświadczenie handlowe

Firma oferuje

Oferujemy: umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne, samochód służbowy, telefon komórkowy

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

Aplikacje prosimy przesyłać: pm@wroclaw.neo.pl

Utworzono: 2009-02-12 22:24:12
ID Oferty: 19

Słowa kluczowe dla oferty

Firma publikująca ofertę

Personnel Multiservice
Ul. Obornicka 77M /3c
51-114 Wrocław
woj. dolnośląskie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira