Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży szkoleń/konferencji

Miejsce pracy: Warszawa
Data publikacji oferty: 2009-03-30 09:20:10

O firmie

Effect Group tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Jesteśmy indywidualistami, których łączy wspólna wizja i jasno sprecyzowany cel działania. Realizując swoje pasje i zainteresowania oferujemy profesjonalne szkolenia odpowiadające Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Nasza oferta to innowacyjne programy będące odpowiedzią na potrzeby szkoleniowe każdego przedsiębiorstwa. Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi, procesów logistycznych oraz produkcyjnych. Najważniejsza dla nas jest ich wysoka jakość i wartość merytoryczna, dlatego współpracujemy z trenerami o wyspecjalizowanej wiedzy w swojej dziedzinie, wysokich zdolnościach interpersonalnych oraz bogatym doświadczeniu praktycznym. Zajęcia w większości odbywają się w formie warsztatów, aby po zakończeniu szkolenia uczestnik mógł zastosować poznane narzędzia w swoim środowisku pracy.
Zapraszamy do współpracy.
Zespół Effect Group sp. z o.o

Opis stanowiska

Od kandydatów oczekujemy:
mile widziani studenci ostatnich lat studiów, inicjatywy,
silnej motywacji oraz zaangażowania komunikatywności
i łatwości nawiązywania kontaktów
umiejętności skutecznej pracy pod presją czasu i wyniku
doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należała: telefoniczna obsługa kluczowych klientów aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, opieka nad powierzoną bazą Klientów, obsługa administracyjna szkoleń,

Firma oferuje

Oferujemy:

pracę w młodym, dynamicznym zespole
możliwość rozwoju i awansu
motywujący system wynagrodzeń – podstawa + prowizja od sprzedaży

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@effectgroup.pl

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę Effect Group Sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ciołka 16, 01-443 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883)”.

Utworzono: 2009-03-30 09:20:10
ID Oferty: 22

Słowa kluczowe dla oferty

 praca warszawa
 szkolenia praca
 firma szkoleniowa praca
 praca firma szkoleniowa

Firma publikująca ofertę

Effect Group sp. z o.o.
Erazma Ciołka 16
01-443 Warszawa
woj. mazowieckie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira