Poszukuje kandydatów na stanowisko:

dyrektor pionu budownictwa

Miejsce pracy: wielkopolskie
Data publikacji oferty: 2009-04-23 14:00:42

O firmie

Wykonujemy wysokospecjalistyczne usługi rekrutacyjne. Zapewniamy najwyższy standard wykonania usługi, szybkie tempo realizacji, konkurencyjne ceny i warunki współpracy, system gwarancji dla firmy Klienta. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi na terenie całego kraju. Na życzenie chętnie przekażemy pełne materiały informacyjne wraz z listą referencyjną. Personnel Multiservice oferuje także zespół specjalistycznych usług OUTPLACEMENT. Nasi doświadczeni specjaliści przeprowadzą Państwa firmę przez skomplikowany i stresujący proces restrukturyzacji i redukcji zatrudnienia w sposób zapewniający bezkonfliktowy jego przebieg, wydatnie zwiększający szanse zatrudnienia dla zwalnianych pracowników, wzmacniający pozytywny wizerunek zewnętrzny firmy i atmosferę pracy.

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest spółka akcyjna, członek elitarnego Klubu Gazel Biznesu, generalny wykonawca szeregu inwestycji na terenie kraju i za granicą. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy wysoko kwalifikowanego specjalisty na stanowisko dyrektora pionu budownictwa (woj.wielkopolskie).

Wymagania

Wymagania: - wyższe wykształcenie budowlane, mile widziane MBA - doświadczenie na kierowniczym stanowisku w budownictwie (wysokie wartości sprzedaży produkcji) - kompetencje menedżerskie - biegła znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego - referencje Zadania: zarządzanie produkcją budowlano-montażową, procesem przygotowania produkcji, nadzór nad tworzeniem kalkulacji i opracowywaniem ofert, współpraca z odpowiednimi służbami spółki

Firma oferuje

Oferujemy: forma zatrudnienia - do wyboru, wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska (indywidualne negocjacje), udział w zyskach, niezbędne narzędzia pracy na stanowisku menedżerskim, możliwość uzyskania mieszkania służbowego

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
Personnel Multiservice
pm@wroclaw.neo.pl
tel. 071 729-00-95 lub 506-590-141

Utworzono: 2009-04-23 14:00:42
ID Oferty: 24

Słowa kluczowe dla oferty

 oferty
 inżynier
 budownictwo
 dyrektor

Firma publikująca ofertę

Ul. Obornicka 77M /3c
51-114 Wrocław
woj. dolnośląskie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira