Poszukuje kandydatów na stanowisko:

ogrodnik

Miejsce pracy: zielona góra i okolice
Data publikacji oferty: 2009-05-18 23:49:56

O firmie

Firma Archito działa na 3 płaszczyznach: usługi - projektowanie ogrodów, innych terenów zielonych oraz aranżowanie ogrodów zimowych, produkcja - elementy wyposażenia ogrodu oraz sprzedaż poprzez sklep internetowy. Nasze realizacje można zobaczyć pod adresem www.archito.pl

Opis stanowiska

Praca przy utrzymaniu terenów zielonych naszych klientów.
Regularne wizyty u naszych klientów w celu odświeżenia, utrzymania terenów zielonych oraz sezonowych prac ogrodowych.

Wymagania

Wiedza i praktyka z dziedziny ogrodnictwa

Firma oferuje

- Początkowo umowa zlecenie.
- Elastyczny czas pracy.

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

archito@archito.pl

Utworzono: 2009-05-18 23:49:56
ID Oferty: 28

Słowa kluczowe dla oferty

 ogrodnik
 pielęgnacja ogrodu
 utrzymanie ogrodu
 wykonanie ogrodu z projektu
 prace ogrodnicze

Firma publikująca ofertę

Archito
Batorego 160/8
65-735 Zielona Góra
woj. lubuskie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira