Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Aplikant / Wyklejacz folii praca od zaraz

Miejsce pracy: Nowy Dwór Wejherowski
Data publikacji oferty: 2009-06-15 11:33:05

O firmie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży termoformowania.

Naszym atutem jest doświadczenie naszych pracowników i bogaty park maszynowy, umożliwiający wykonanie wyrobu praktycznie każdego formatu w dowolnych ilościach.

Naszym celem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów, jak również współpraca przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w branży reklamowej.

Opis stanowiska

Wyklejanie powierzchni reklamowych folią samoprzylepną.

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku. Miejsce pracy: Nowy Dwór Wejherowski

Firma oferuje

Stałą pracę (umowa o pracę)
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

CV prosimy przesyłać na e-mail: praca@radpol.info
lub kontakt telefoniczny: 694 471 246 (Andrzej Połot)

Utworzono: 2009-06-15 11:33:05
ID Oferty: 31

Słowa kluczowe dla oferty

 aplikant folii
 wyklejacz folii
 radpol

Firma publikująca ofertę

PPUH Radpol Andrzej Połot - termoformowanie
Wejherowska,29
84-206 Nowy Dwór Wejherowski
woj. pomorskie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira