Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opiekun/ka seniora

Miejsce pracy: Niemcy
Data publikacji oferty: 2013-04-05 15:47:54

O firmie

NOVUM CARRER zajmuje się delegowaniem polskich pracowników do Niemiec. Specjalizujemy się w pracy w charakterze opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech.
Novum Carrer to firma działająca na rynku polskim oraz niemieckim. Do obszaru naszego działania należy głownie zatrudnianie i delegowanie polskich opiekunek i opiekunów osób starszych do Niemiec. Nasze opiekunki i opiekunowie są cenionymi pracownikami na rynku Niemieckim.
NOVUM CARRER zapewnia elastyczne rozwiązania oraz ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań każdego klienta.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
Pomoc w prostych pracach domowych takich jak gotowanie, sprzątanie, zakupy
Pomoc w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych oraz życiowych
Dbanie o dobre samopoczucie seniorki/seniora

Wymagania

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Doświadczenie w opiece - również nad kimś bliskim Miłe oraz serdeczne usposobienie, cierpliwość wobec starszej osoby Mile widziane wykształcenie pielęgniarskie lub pokrewne Mile widziane prawo jazdy kat. B

Firma oferuje

Umowę o pracę
Składki ZUS płacone od średniej krajowej 3526 zł
Zapewniamy druk ZUS A1 wraz z kartą EKUZ
Bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport do pracy i z powrotem
Satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz znajomości języka niemieckiego
Wysokość wynagrodzenia od 700 do 1300 Euro netto

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

Dokumenty aplikacyjne znajdziesz na www.novumcarrer.pl
Tel. 881-38-07-28 lub 62 591 46 11;
Osobiście w siedzibie firmy: ul Kolejowa 20 lok. 7 , 63-400 Ostrów Wielkopolski

Utworzono: 2013-04-05 15:47:54
ID Oferty: 50

Słowa kluczowe dla oferty

 praca Niemcy
 opieka Niemcy
 opiekunka seniora
 praca za granica
 legalna praca

Firma publikująca ofertę

Novum Carrer
ul. Kolejowa 20 lok. 7
63-400 Ostrów Wielkopolski
woj. wielkopolskie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira