Poszukuje kandydatów na stanowisko:

geodeta

Miejsce pracy: Iława
Data publikacji oferty: 2021-10-03 21:03:19

O firmie

Firma realizuje kompleksowe prace z zakresu geodezji.
Posiadamy państwowe uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii które upoważniają nas do sprawowania samodzielnych funkcji polegających na:

kierowaniu pracami geodezyjnymi i kartograficznymi oraz sprawowaniu nad nimi bezpośredniego nadzoru

wykonywaniu czynności rzeczoznawcy z zakresu prac geodezyjnych i kartograficznych

pełnieniu funkcji inspektora nadzoru z zakresu geodezji i kartografii

wykonywaniu czynności technicznych i administracyjnych związanych z rozgraniczeniem nieruchomości

wykonywaniu prac geodezyjnych i kartograficznych niezbędnych do dokonywania wpisów w księgach wieczystych

Opis stanowiska

Praca w biurze i w terenie

Wymagania

Praca na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B

Firma oferuje

Kontakt z firmą i składanie aplikacji

CV należy wysłąć za pomocą formularza kontaktowego

Utworzono: 2021-10-03 21:03:19
ID Oferty: 53

Słowa kluczowe dla oferty

Firma publikująca ofertę

GEOPROJEKT Marta Kozłowska geodeta iława
Zielona 31
14-200 Iława
woj. warmińsko-mazurskie
Pokaż wizytówkę firmy »

Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt | Managed by: pmp certification | Design by: roth ira